| Xander13 a întrebat:

Cine poate sa imi traduca asta http://www.lyricstime.com/lake-of-tears-dreamdemons-lyri cs.html :P

3 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Ora târzie, afară e întuneric.
Mai bine stai înăuntru acum.
Sau e posibil sa fi prins în mâina mea.

Şi voi trimite demonii
Vei fugi dar nu te vei putea ascunde
Şi voi trimite toate creaturile mele
Să te bântuie.

Numai vise rele vei găsi
Demonii malefici de partea lor

Vânturi care urlă, afară e frig
Mai bine îţi închizi uşile acum
Şi s-ar putea să fi prins de ceva odios (aici nu garantez)
Sunt două strofe care se repetă apoi

Mi-ai luat inima
Aşa ca ţi-o voi lua şi eu
Numai vise malefice vei găsi
Şi demoni de partea lor.
iar ceva ce se repetă
Cam atât.

| voinead2011 a răspuns:

Oră mai târziu, în afara e intuneric
Mai bine stai înăuntru acum
Sau s-ar putea fi prins în mânia mea și voi trimite demonii vei alerga, dar nu te poți ascunde Și voi trimite toate slujitorii mei să te bântuie. Numai vise rele veți găsi Deamons rău de partea lor Howling vânturi, afara e frig blocați mai bine ușile acum Sau poate avea loc prin fault Și voi trimite demoni Veți fugi, dar nu te poți ascunde Și voi trimite toate slujitorii mei Pentru a te bântuie. doar vise rele care le veți găsi Deamons Evil de partea lor Mi-ai luat inima mea Deci, eu pe a ta doar vise rele, veți găsi și demoni de partea lor, voi trimite demonii Și voi trimite toate creaturile mele oră târzie, în afara e rău bine stai înăuntru sau va fi prins de către fault Și voi trimite demonii vei alerga, dar nu te poți ascunde Și voi trimite toate slujitorii mei să te bântuie. Numai vise rele care le veți găsi Deamons Evil de partea lor

Gata traducerea!

| FadetoBlack a răspuns (pentru voinead2011):

Dacă ai fi recitit la ce ai dat copy/paste nu ai mai fi postat răspunsul.