| FaithGaga a întrebat:

Cine s-au uitat la Eurovision semifinala a 2-a? Cine ati fi vrut sa intre in finala de sambata?

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nicio tara nu mi-a placut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Finlanda, Norvegia, Albania, Islanda şi San Marino(unele s-au şi calificat). Păcat că ne-am calificat noi... Păcat că s-a calificat Ungaria cu rahatul ăla de melodie. Păcat că nu s-a calificat Bulgaria...

| LegionarulRoman a răspuns (pentru anonim_4396):

Noroc ca nu m-am uitat!

| FaithGaga explică (pentru anonim_4396):

Mie nu mi-a venit sa cred ca nu s-a califict Israelul! Au o piesa superba si o voce exceptionala.

| Crystyna_Elena_1997 a răspuns:

Asi fi vrut sa intre si Italia pentru ca sunt buni si ei, da imi pare bine ca am intrat noi big grin

| Elena97M a răspuns (pentru Crystyna_Elena_1997):

Italia e automat in finala.