| Alinutaaaalina a întrebat:

Cine se chinuie un pic sa-mi traduca si mie versurile Lara Fabian-Je t'aime? Nu vreau google translate, si nici din video ala de pe youtube. vREAU traduse complet si corect, verbele sa fie corecte. Dau funda, nu prea le am cu francezahappyVa rog

Răspuns Câştigător
| Ecea a răspuns:

Uite aici tradusa corect,totul este pus bine, doar ca este adaptat, altfel nu s-ar intelege in romana.
http://www.youtube.com/watch?v=sn8R2JcoxSI

Groazva melodie, favorita mea, de peste 2 ani de cand o stiu o ascult inca zilnic cel putin odata.

1 răspuns:
| geoiulia a răspuns:

Care versuri?
Je t'aime?=Te iubesc.