| BBAlyss a întrebat:

Cine se uita la Fructul oprit pe ACASA TV cunoaste si stie
Cand a murit Cesar, dar si la sfarsitul fiecarui episod pun cate o melodie mai lenta
Cine stie cum se numeste?
Dau fundita :*
Multumesc anticipat!

13 răspunsuri:
| Mariiia a răspuns:

Cesar a murit in episodul 4, cand el cu sora lui si prietenii lui au mers la rau sa culeaga portocale. ei au trecut peste un copac pus pe latimea raului, insa Cesar a cazut. julian a incercat sal ridice dat nu a putut, asa ca a cazut si sa inecat.

De mel chiar nu stiu. dar cauta coloana sonora a filmului pe google. sigur gasesti

| urgentr a răspuns:

Eu ma uit si se numeste mi pecado. Fundita? http://www.youtube.com/watch?v=E4n-GK_sxvo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi sufriendo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cesar a murit in episodul 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste fructul oprit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In episodul4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi pecado

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste el amor no soporto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia de la inceputul episodului 99 se numeste maite perroni y fato sera mi pecado

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cesar a murit in episodul 4, cind el si lucrecia si prietenii lui au mers la riu sa culeaga portocale.Ei au trecut peste un copac pus pe latimea riului, insa Cesar a cazut. Julian a incercat sal ridice dar nu a putut, asa ca a cazut si s-a inecat