| mia_6481 a întrebat:

Cine site cum sa sterg un video de pe youtube?

Răspuns Câştigător
| ionutadrian10 a răspuns:

Pai simplu, intri pe youtube, te loghezi dupa care sus in dreapta langa "Sign out" este contul tau, dai clik si selectezi "My videos". Iti deschide lista cu videoclipurile incarcate de tine si il marchezi pe cel pe care vrei sa-l stergi si dai "delete"(se afla mai sus la inceputul listei". Bafta!happy

3 răspunsuri:
| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Mouse in dreptul username-ului pe care il detii pe youtube, din dreapta sus si apoi se deschide un menu si click pe My Videos si apoi in dreptul fiecarui video este in dreapta jos un buton "Delete". Click pe delete.happy

| TAZ_2382 a răspuns:

Intri pe youtube, dai click pe nick-ul tau dreapta sus in colt, dai pe "My videos" o sa iti apara o lista cu toate clipurile tale uploadate, le bifezi pe care vrei sa le stergi si dai delete care se afla chiar deasupra primului video uploadat din lista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi pun un video pe youtube?