| denyyy_2732 a întrebat:

Cine stie ceva program cu ajutorul caruia sa pot sa editez o inregistrare vocala? Nu vreau ceva foarte greu de folosit, dar care sa dea roade. Fundita! Promit! happy

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Audacity cu pluginul "Lame". Este gratuit si intuitiv. Eu il folosesc.

Răspuns utilizator avertizat
| Salontanul a răspuns (pentru denyyy_2732):

N-ai mai dat jos de pe net, un program? Nu stii sa scrii in browser. Cum sa-l dai jos de pe google. Google este un motor de cautare nu este un server de net. Scrie in browser (google, yahoo, msn, ce ai) Audacity. o sa te duca la unsite de unde poti downloda tot ce ti-am spus mai sus. Uite aici cum se instaleaza: http://www.youtube.com/watch?v=BD00mPzoJGE. Uita-te la videoclip si citeste si articolul.