| CattyDeejay a întrebat:

Cine stie cum se numeste melodia aia din tocilarul fermecator cand josh si cu fata aia merg la petrecere la asher si intra in vila? Am retinut atat : Everybody in the club now, Gonna shake your ass give it give it move it now

1 răspuns:
| MasterGoldX a răspuns:

Mumm-ra - She's Got You High [http://www.youtube.com/watch?v=GKypqSL49Pg]; cu siguranta sa nu fie asta, dar totusi am gasit-o pe net la lista filmului cu melodii [care era doar 2]; se pare ca nu au postat toate melodiile, asa cu siguranta era mult mai rapid de gasit cea corecta.