| andrei1121 a întrebat:

Cine stie cum se numeste melodia cu versul don shuot babby? fundaaaaaa

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

La cum ai scris-o tu, lumea nu-si da seama ca e vorba de "Don't shout baby" si, deci, ce ai scris tu nu avem si nu exista.Reformuleaza intrebarea.

| andrei1121 explică:

Niciunu n-a dat un raspuns corect este cam asa numau ca nu stiu go to hot a donty mi numai stiu cum in fine joia 3 februarie a fost un film pe pro tv si thrilalu aparea in fiecare zi cu o grasa spaland masina si acolo se auzea