| ♥Anto* a întrebat:

Cine stie cum se numeste melodia din reclama la iaurtul "Cremoso"?
canta o tipa, in limba portugheza, nu-mi aduc aminte versurile. dau fundita daca sti!

3 răspunsuri:
| Cuuukii a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=XvyMG0z0FZY&feature=player_embedded#! aasta e la îngheţata Carte d'ore
si asta de la cremosso cred:d : http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0

sper ca te.am ajutat:D fundita:D?

| BiddySustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Si eu o caut-sunt pasionata de portugheza-... versurile sunt ceva gen,, e bom e cremoso; uma sensacao...,, si nu mai stiu cehappy. Si nu o gasescccc!