| mihai1997 a întrebat:

Cine stie cum se numeste o melodie japoneza parca din 2012 care cica e f populara si f tare:X funda

3 răspunsuri:
| MyGuardianAngel a răspuns:

Stii ceva? in primul rand nu este japoneza, este coreeana! mai informeaza-te daca vrei sa pui o intrebare fara sa te faci de ras! si daca tot cauti melodia mai bine zis asiatica, se numeste Oppan Gangnam Style, numai ca e compusa de un corean, nu de un japonez.

| Andreea3444 a răspuns:

Pooi gangam style uite linkul;) http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0 ajthepti funda.