| Ilovemyboy a întrebat:

Cine stie de unde pot downloada melodia Ellie White -love again?:-s, nu gasesc numai varianta in romana -nu te mai caut si doar demo la cea pe engleza-love again.imi place mai mult pe engleza si nu o gasescsad. Help plisss fundahappy

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Downloadezi programul asta ( cu care downloadezi orice melodie de pe youtube )
http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-to-MP3-Converter.htm
te duci la melodie si copiezi linkul de pe youtube ...atat!

| LecSiee a răspuns:

Inca nu a aparut versiunea in engleza toata. din cauza asta gasesti numai demo happy scuze ca nu te pot ajuta dar nu ai altceva ce sa faci decat sa astepti happy sorry

fundita?