| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie melodia aceea din reclama de la NesCafe in care poti castiga o masina, o garsoniera sau vara de concerte?

Răspuns Câştigător
| elenad_2782 a răspuns:

Melodia este special compusa pentru promotie si poate fi descarcata sub forma de ringtone de pe pagina de Facebook a Nescafe Romania: www.facebook.com/nescafe.romania este in stanga la ringtone. enjoy:)

1 răspuns:
| elenad_2782 a răspuns:

Melodia este muzica originala, special compusa pentru promotie si poate fi descarcata sub forma de ringtone de pe pagina de Facebook a Nescafe: http://www.facebook.com/nescafe.romania