| PiratulJeck a întrebat:

Cine stie melodia de la 2:52? Funda.http://www.youtube.com/watch?v=FJo6v7k6h4c

2 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Eu cred ca e aceeasi melodie "DA HOOD feat. DELIRIC 1 & VEXX - Secretul din Gradina (2002)" - daca nu, in orice caz e aceeasi formatie, deci vezi cum se numesc albumele acestei formatii si ce melodii au pe ele. Le asculti pe toate si pana la urma afli si cum se numeste melodia asta. Bafta! FUNDA?

| PiratulJeck explică:

In caz ca nu ai observant este un remix facut dupa cativa ani de la aparitia melodiei, melodia de la 2:52 nu are legatura cu piesele lor este un adaos ca sa sune bine.