| Broadband a întrebat:

Cine stie melodia? funda garantat si mii de multumiri..nici noaptea nu am somn..imi plac foarte mult astea triste, lente ceva in genu asta..cine o canta ca innebunesc :(( pot sa extrag melodia mp3 din clip, dar ma intereseaza cine canta formatia etc orchestra :(( http://www.youtube.com/watch?v=-70h1czDwGo

5 răspunsuri:
| ElenaMădălina19 a răspuns:

LIL WAYNE - Mirror ft. Bruno Mars!
Cred nu stiu sigur...mi s-a parut cunoscut rritmul!

| Broadband explică (pentru ElenaMădălina19):

Seamana la ritm dar nu e asta. oricum mersi de raspuns happy

| EuCiupii a răspuns:

Este un artist chinez, nu stiu exact daca e bine. 언제나 이때쯤이면, cantata de 이길우

| Broadband explică (pentru EuCiupii):

Dai add marius_glody si imi zici pe mess ca aici nu-mi dau seama.