| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie melodii noi din 2011 respectiv sfarsitul lui 2010 ca nu mai stiu ce sa ascult(in afara de manele si muzica populara)... cele mai multe idei primesc funda!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| WeedMan a răspuns:

Asculta hip-hop, pop, dance, rock orice dar nu manelewinking. Si acum sa citez un greu din muzica noastra: "Manelele nu au prostit copiii si asa sunt ei prosti daca s-au gandit sa asculte". Bafta si sper sa ti cont de sfatul meu.

| DjMiha a răspuns:

Mohombi-Bumpy Ride

| zavoeanumariaiulia a răspuns:

Mr.saxobeat, americandrim, lollipop, cauta cele mai noi melodii.si la manele incearca ionutz cercel si cvetelina yaneva -vlez sau adrian minune -cand vad patul gol.pa!