| Mc Master a întrebat:

Cine stie melodiile care au fost lansate in anul 2000 si care au devenit hituri! stiti voi! va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Madonna-Music, Britney Spears-Oops! I Did it Again, Stronger, Robbie Williams-Rock DJ, Bon Jovi-It’s My Life, Californication-Red Hot Chili Peppers, He Wasn't Man Enough-Toni Braxton, Independent Women Part I, Say My Name-Destiny's Child, It Wasn't Me-Shaggy feat. Rikrok, Kids-Robbie Williams and Kylie Minogue, Maria Maria-Carlos Santana, Rise-Gabrielle, Who Let the Dogs Out?-Baha Men, The Real Slim Shady-Eminem, Stan-Eminem ft Dido, Show Me The Meaning of Being Lonely, Shape of My Heart- Backstreet Boys, Rollin´-Limp Bizkit iar dacă vrei să ştii mai multe vezi aici http://en.wikipedia.org/wiki/2000_in_music