| jumbO a întrebat:

Cine stie niste cantareti sau cantarete de la 14 ani pana la 20-21. cum ar fi justin bieber. si altii.[numele lor ma intereseaza.] ca in rest ma descurc. multumesc anticipat happy big grin. | dau funditsAa.] straight face

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

David Archuleta, Emily Osment, Mitchel Musso, Alexa Melo, Bianca Ryan, Brie Larson, Gabriella Cilmi, Jordin Sparks, Taylor Swift, Amy Diamond, Keke Palmer, Corbin Bleu, Charice Pempengco, Miranda Cosgrove, Destinee şi Paris Monroe(trupa Clique Girlz), Declan Galbraith

8 răspunsuri:
| soph999 a răspuns:

Pai...sunt astia de la disney:miley, selena, jonas, demi, etc etc
mai e jasmine villegaslove struck si mai sunt... dar nu mai imi vin in minte, daca mai imi vin ti le ziclove struck
dar si. b. is the beest:X:X:X
byee!:*

| annushk a răspuns:

Ioana Diana Prepeliţă(Dya)

| deea_1980 a răspuns:

Miley Cyrus
Selena Gomez
Demi Lovato
Ke$ha
Jonas Brothers

| deea_1980 a răspuns:

Aaa...Si Taylor Swift

| jumbO explică:

Nu ma intereseaza de astia de la disney :-s. asa baieti sau fete dar nu miley.

| jumbO explică:

Justin Bieber - One time | Powered by www.radio-light.ro

| Charice18 a răspuns:

Charice.:X are 18 ani si are o voce uimitoare:X:X:X

| bettycke a răspuns:

Cody Simpson, Justin Biber, Greyson Chance si mai sunt mult de care nu imi aduc aminte.