| BubblesStres a întrebat:

Cine stie daca vine Justin Bieber anul asta in Romania? si ce cantareti celebri mai vin?

13 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu întrebați dacă justina beaver e celebră. Fiți inteligenți. Întrebați dacă e cântăreață...

Baftă

| Bogdanux a răspuns:

Who the fuck is Justin Bieber?

| EnterSandman a răspuns:

Justin biber cu siguranta nu este cantaret laughing...asta este sigur...

| Sconcsiş a răspuns:

@OneMoreChance
Ce faci, popa? Normal că Justin Bieber e celebru, doar e preşedintele Asociaţiei Internaţionale de Lezbiene.

| AnneMarri a răspuns:

Vine mâine, 21.05. 2011.

| OneMoreChance a răspuns:

Papusa, justin bieber e celebru? Inseamna ca eu sunt popa

| OneMoreChance a răspuns:

@Sconcs, mai pute in casa? laughing) Ai dreptate

| OneMoreChance a răspuns:

Stati putin, a zis la stiri ca vine apocalipsa, inseamna ca vine justin bieber in tara...

| Andreea011 a răspuns:

Ce tot il criticati atat pe justin( prostilor). daca nu stiati el e cel mai mare solist de muzica, nimeni nu-l intrece si are o voce super si chiar imi place bieber( nu stiu de ce voua nu va place)

si apropo anul asta concertul lui justin a fos amanat pe anul viitor asa ca nu vine anul asta.
dar debea astept sa vina anul viitor( imi place felul lui de a face spectacol la concerte...am vazut cateva filmulete cu el pe youtube si face un specatcol super)

| Andreea011 a răspuns:

Imi dai funda plzzzzzzzzzzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cui îi pasă?
Cântăreți? Poate cântărețe, hehe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vine o Sarah Brightman, un Placido Domingo ceva...sa ma anunti!

| BubblesStres explică:

Daca nu aveti un raspuns folositor de ce dracu va mai obositi sa scrieti?thinking( nu toti )