| CuRiOaSaAaAa a întrebat:

Cine stie o melodie draguta pentru un clip cu poze cu colegii?
sunt cls a 8 a si vreau sa fac un clip in movie maker cu clasa mea, dar nu stiu ce melodie sa pun. una nu foarte trista totusihappy
Fundaa; x

2 răspunsuri:
| roisin a răspuns:

Scorpions-Wind Of Change

| Kesi a răspuns:

Imi pare rau, dar este o melodie a artistei Miley Cyrus, dar se potriveste perfect cu evenimentul tau.Melodia se numeste "Goodbye".Mi se pare adecvata deoarece tu iti iei la revedere de la colegii tai, fiindca termini clasa a8a.
http://www.youtube.com/watch?v=yKht-uilWdk&feature=related
Sper sa iti placa! Numai bine si mult noroc in continuare!