| 10 a întrebat:

Cine stie sa imi spuna cum se numeste melodia din urmatorul filmulet, va rog frumos? Este o melodie veche isi mai aduce aminte cineva? http://www.youtube.com/watch?v=Z3Q5_G9nf7c&feature=relat ed melodia de la minutul 8:47

3 răspunsuri:
| CristaX18 a răspuns:

WoW. piesa pare veche, dar si frumoasa, Imi pare rau dar nici eu nu stiu cum se numeste

| 10 explică (pentru CristaX18):

Multumesc, oricum! Poate se va mai uita altcineva care stie. Astept raspunsurile voastre.

| 10 explică:

Multumesc, oricum! Poate se mai uita cineva si va sti. Astept raspunsurile voastre.