| cristina0741 a întrebat:

Cine stie sa ma aline cand am o durere.Cu cine am impartit si bune si releLanga cine am putere sa merg mai departe. Doar langa baiatu` meu eu trec peste toate! Cine stie sa ma aline cand am o durere.Cu cine am impartit si bune si rele Langa cine am putere sa merg mai departe. Doar langa baiatu` meu eu trec peste toate!
Caut melodia de muult timp nu stiu cum se numeste. este o manea frumoasa. am ascultato odata.si am uitat numele at wits' end

1 răspuns:
| AAannaaaa22333555 a răspuns:

Asculti manele?laughing api naspa laughing