| AlexissMla a întrebat:

Cine stie un site de unde pot descarca melodia "Me, Myself and Time" de Demi Lovato? Pentru ca am incercat pe "FisierulMeu.ro" dar nu am gasit...

12 răspunsuri:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Linkul asta http://www.youtube.com/watch?v=mk4nfGBhvLM
il copezi aici http://listentoyoutube.com
acolo la go, enter, astepti putin, download, download si atat

| rockelle75 a răspuns:

Buna.
Intri pe www.youtube-mp3.org
Bagi acolo linkul melodiei de pe youtube si gata
dai download si iti descarca mp3 automat
:D pa, pa

| Liniuta a răspuns:

Cauta piesa pe YT, copiaza linkul, ataseaza`l in spatiul gol de pe siteul www.fl2mp3.com, accepta termenii si contiile, dai Continnue sau Next sau Dowbload iar piesa se va dowbloada in format Mp3.::)

| Vla2xD a răspuns:

Intra pe YouTube, cauta melodia, copiaza-i adresa URL(link-ul) dupa care intra pe www.vid2mp3.com itrodu in caseta aia linkul copiat si dai download.
Astfel poti face pentru orice melodie:)... funda?:X

| IoanaAprk a răspuns:

LimeWirewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu dar stiu unde poti asc mel pe www.youtube.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si intreaba prin oras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stu' 'din astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms

| Lavy0002 a răspuns:

Descarca Me, Myself and Time