| lifeistough a întrebat:

Comentati Justin Bieber-Best Male; l-a intrecut pana si pe Usher cel care l-a lansat!

8 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Inca nu imi vine sa cred cum o castigat Justina Biberon si nu EMINEM. El trebuia sa castige premiul pentru Best Kid nu pentru Best Male.

| QuadruplePersonality a răspuns:

Acum depinde de cat de populari sunt. Votul oamenilor conteaza aici. Ai vazut tu 100 de intrebari legate de Usher pe TPU? Nu. In schimb, toata lumea vorbeste despre Justin Bieber. Plus ca fetele (unele) sunt "indragostite" de el, si cum se stie ca sexul feminin predomina, au fost mai multe voturi pentru Justin happy.
Si poate ca, Usher canta mai bine ca el, da e pemiul Best Male, se bazeaza mai mult pe persoana decat pe voce cred (nu ca ea nu conteaza!).
Revenind, mi se pare normal ca Justin a castigat, fiind mult mai placut de fani happy

| amc a răspuns:

Il uras pe justin asta.
the best is eminem\dancing

| winchesters a răspuns:

Am ramas fara cuvinte. Ink imi vn sa vomit dp cele intamplate. L`a detronat pe Eminemsad. S`au pus toate fanele bieberoniste sa-l voteze. Si au reusit.

| lolitagirl a răspuns:

sad Biberonu... a castigat.crying

| f a răspuns:

Stiam ca asa va fi pentru ca, desi speram sa nu am dreptate... ce sa'i faci daca a devenit atat de iubit atat de repedethinking

| xXCrissXx a răspuns:

Ba da lasatil drk pe justin bieber eu nu pot sa il suport cu fitelea alea de smecher e si el un **** cu ochi si gata e mare si tare ask si voi alceva rock nu din astea si. b :-&

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi intrebare am pus'o si eu.Am ramas uimita. Mi se pare o prostie.Cum sa acorzi unui copil de 16 ani un premiu care se intituleasa "Best MALE"? Pai Justin Bieber e barbat?
Nu stiu ce sa mai zic. Pur si simplu sunt socata si scarbita de cata prostie poate fi pe fata pamantului.