| MyObsession a întrebat:

Concert în 2012 cu:
Red Hot Chilli Peppers
Black Sabbath
Motorhead
Dimmu Borgir
Kreator
Îmi propun să merg la Red Hot Chilli Peppers, Dimmu Borgir, Black Sabbath şi Motorhead, voi?

16 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

RHCP! Vreau! Pe National Arena! Cu 70000 de nebuni langa mine, si zeii aia patru pe scena.Nici nu ma gandesc sa pierd trupa asta, mai ales ca vin si in septembrie.Si chiar ar merge sa se organizeze un concert cu o trupa de anvergura pe stadion,ca la Sabbath,cat de căcat e tara noastra dpdv muzical, daca ar fi undeva loc suficient, s-ar strange si 100000 de oameni.(Parcul Izvor parca nu prinde decat 80000 maxim)Vreau sa ajung si la Black Sabbath, dar sa vedem cand e concertul.

| MyObsession explică (pentru Dumnezău):

De Sabbath, am auzit de noiembrie.Si ai dreptate, cum sa pierdem asemenea concert?

| Ecea a răspuns:

Din pacate nu pot merge la niciunul.
As merge la toate, desi nu sunt fan la nici o trupa din astea, dar imi place atmosfera de la concertele rock.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Dupa mine m-as duce la TOATE! devil

dar daca ar fi sa aleg...thinking
Motorhead (asta as alege din prima!), si Black Sabbath.

| Pulpițele a răspuns:

La Dimmu și Motorhead merg mai mult ca sigur, în rest aș vrea să văd și Black Sabbath.

| MyObsession explică (pentru Pulpițele):

La Dimmu cel mai scump bilet e 500 lei iar cel mai ieftin 90 lei iar altul.120. vreau sa bag 120.macar sa vad si eu ceva.

| Pulpițele a răspuns (pentru MyObsession):

Eu cred ca o sa-mi iau abonament pe toate zilele, dar nu sunt sigura inca unde, iti dai seama ca mi-ar surade un Fire Circle, dar ramane de vazut, mai este pana la vara.
Oricum inca sunt curioasa sa vad ce formatii o sa mai vina.

| MyObsession explică (pentru Pulpițele):

Sincer,astea le-am vazut pe un site unde ne anunta concertele din 2012. Din pacate, tot la noi in Romania vine si justin bieber.
Ultimul concert la care am fost a fost Alice Cooper.
A fost genial.

| Pulpițele a răspuns (pentru MyObsession):

Cand a fost Alice Cooper in Romania? Și concertul asta l-am rata pentru ca n-am auzit de el, viata e cruda straight face

| MyObsession explică (pentru Pulpițele):

Am prins si Metallica.
As vrea sa prind si Megadeth.

| Pulpițele a răspuns (pentru MyObsession):

Poi cine n-ar vrea un Megadeth, poate avem noroc sa vin la OST ca tot au scos album nou si tot nu se sttie cine o sa vina in ziua a2a, deci ar merge un Megadeth.

| MyObsession explică (pentru Pulpițele):

Bun,si albumul stii mai exact de unde se ia?
Ma intereseaza.

| Pulpițele a răspuns (pentru MyObsession):

Sincer habar n-am, de cumparat poate îl găsești pe bestial, de downloadat cauti pe google, eu am descarcat decât 2 melodii de pe album thinking

| MyObsession explică (pentru Pulpițele):

As vrea sa am un album de al lor, adica cu CD.
As fi foarte incantata.

| nbghgkj a răspuns:

RHCP inca nu au semnat ca vin in Romania, asa ca mai stai un pic

| MyObsession explică (pentru nbghgkj):

Am vazut pe un site ca sunt pe cale sa afirme, va fi in august.