| reli a întrebat:

Conteaza inaltimea daca vrei sa fi animatoare sau nu? Cam care ar trebui sa fie aceasta?

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Ar cam trebui sa conteze.trebuie sa ai cam peste 1. 50winking

| ancutsa13 a răspuns:

Conteaza aspectul in general, eu cele pe care le-am vazut au peste 1. 60.

| DoctorulLove a răspuns:

Reli, hmm... conteaza, in general se cere de la 1:60 in sus, dar majoritatea patronilor de cluburi sa uita la aspectul fizic (daca esti frumoasa nu prea mai conteaza inaltimea), insa ce trebuie sa stii ca desi se fac bani, vor trage de tine pe fie ce noapte barbatii, te vor agasa cu atitudinea lor. Cel mai bine mai intai gandeste-te ce iti place sa faci, nu o fa neaparat pentru bani.