| RAY a întrebat:

Conteaza inaltimea pentru o fata?

23 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, cel putin nu pentru mine.
O fata e mult mai frumosa daca e mai mica de inaltime...parerea mea.

| zurick a răspuns:

O fata mai inalta l-a poreclit pe unu mai scund popandou laughing si n-a vrut sa fie cu el deoarece era mai scund...

| RAY explică (pentru zurick):

Popandou taree

| zurick a răspuns (pentru RAY):

''Mai bine popandou decat girafa care da cu capul de crengi''(popandoul)
Ms. de link

| zurick a răspuns (pentru RAY):

Da...
Acum cateva zile am vazut un documentar despre operatia de alungire a picioarelor, dar n-am apucat sa-l vad pana la capat pentru ca exista surore mai mici si mai enervante.
Pacat ca nu mai stiu cum se numea ala...
Uita ceva interesant da cu niste chestii ciudate pe alocuri.
https://www.google.ro/......https?/url

| RAY explică (pentru zurick):

Multumesc foarte mult

| Kalla a răspuns:

Nu.

| Kalla a răspuns:

Glumeam,conteaza,si inca mult.

| Foxyyyy a răspuns:

Eu sunt scunda si mereu mi-au placut tipii foarte inalti, deci conteaza. laughing

| Madayna a răspuns:

Da, pentru mine conteaza, eu sunt inalta si e normal sa-mi doresc pe cineva langa mine putin mai inalt, daca mai imi pun si tocuri... big grin

| kiv1990 a răspuns:

De fapt ea si pentru baieti conteaza

| RAY explică (pentru kiv1990):

Ai dreptate

| kiv1990 a răspuns (pentru RAY):

Imagineaza-ti ca cind te saruti stai cu capul in sus, nu e chiar fine, eu ai spun prietenei mele ca mie mi-e mai comod s-o sarut in pozitie orizontala decit verticala big grin

| RAY explică (pentru kiv1990):

Nici eu la inaltimea mea nu ma astept la girafe man vream sa vad ce raspunsuri voi primi, de fapt stiam asta din experiente dar toate spun sufletul conteaza apoi te prinzi de vrajeala conteaza fizicul, inlaltimea in fine

| Rooobi a răspuns:

Preferinte difera de la orice persoana. Fiecare suntem unci si gandim diferit deci depinde de preferintele fetei.

| AntoniaAndreea a răspuns:

Da...

| AndreeaAnisoara a răspuns:

Sunt fata si da pentru mine una conteaza.

| krs20kriss a răspuns:

Buna! depinde pentru unele da altele nu ...bafta

| Siscanu12 a răspuns:

Din experienta mea, conteaza, dar sint altele care te iubesc asa cum esti.

| RJR a răspuns:

Esti penibil intreband chestia asta, nu NU conteaza sau pardon conteaza doar daca vrei oral dar sa stati amandoi in picioare

| craciunel a răspuns:

Conteaza dar nu e chiar asa important