| Roby1998 a întrebat:

Credeti ca ar fi o idee buna sa fac cateva cover-uri la niste melodii? Spuneti si de ce (vreau sa fac chestia asta cu niste prieteni care pot canta la chitara, pian, tobe)
Dati si exemple de melodii fainewinking
cel mai bun raspuns cu cele mai bune exemple primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| AlexandraSp a răspuns:

Pai depinde si de ce gen de muzica asculti...
Eu iti dau niste exemple...dar nu sunt sigura suta la suta ca o sati placa
Bon Jovi-It's my life
Green Day-21 guns
Bruno Mars-Billionaire
McFly-The Heart Never Lies
Bruno Mars-Just the way you are
Robbie Williams-Angels
Panic! At The Disco: Let's Kill Tonight

1 răspuns:
| Roby1998 explică:

De la Green Day - Wake me up when september ends si de la Bruno Mars si Just the way you are dar si Grenade... etc.