| anonim_4396 a întrebat:

Eu impreuna cu niste amici ne-am hotarat sa ne facem o fromatie(doar de distractie)am putea canta la instrumente pe laculator? sunt niste programe de pian chitara tobe pe care le-am downloadat dar putem canta la ele melodii?

1 răspuns:
| wforweirdo a răspuns:

De putut cred că puteţi, dar îţi dai seama ce o să iasă? Un mare căcat. Plus că nu o să vă aprecieze nimeni, eventual ăia care ascultă clubăreli. Muzica adevărată nu se face pe calculator, se cântă la instrumente muzicale adevărate, că aşa la calculator orice mucos ştie să cânte.