| vladdd16 a întrebat:

Credeti ca ce face Lala band e muzica? Eu nu

43 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

E,ca oricare alta muzicalaughing

| TeoPT a răspuns:

Păi, ei parcă făceau coveruri, deci ei nu fac nimic, mai exact. Și coverurile sunt coveruri, n-ai ce să zici.

| Woodenpints91 a răspuns:

Ce fac ei se numeşte circ ieftin pentru umezit puţe virgine.

| CautNume a răspuns:

In primul rand ei au doar 2-3 melodii (oribile).
In al doilea rand ce fac nu se numeste "cantat", doar incearca si ei putin.

| Yukidaruma a răspuns:

Am ascultat niciodata melodiile lor ca sa stiu, si nici nu m-a interesat, in orice caz nu agreez ideea sa fi si actor si cantaret, chiar daca se castiga bine, ori canta ori joaca, nu amandoua pentru ca asa nici nu mai are farmec plus ca m-am saturat sa aud Lala Band in sus, Lala Band in jos, mai ales de la fete, ori despre muzica lor, ori ca actorii sunt super ''buni'' sau ca nu stiu ce personaj la omorat pe celelalt.

| wolder a răspuns:

Nici eu nu-i sufar

| Nucreeed a răspuns:

Lala band e o prostie la fel ca si serialulstraight face ...se putea sa faca astia un serial ca lumea? vai de Romanica noastra ..eu unu mai bine nu ma mai uit la TV decat sa vad atatea porcarii in fiecare zi...ma multumesc cu NETu care ma face se gandesc si sa caut dincolo de ceea ce arata astia la TV(tampenii) nici nu pot sa ma gandesc ce fel de persoana eram daca nu aveam un pc si internet.straight face

| ℓαυяα a răspuns:

Nu imi plac deloc straight face sunt o gramada in trupa, si ei cica canta straight face

| NoShit a răspuns:

Când am auzit prima dată de ei mi-am zis cine pana mea mai sunt şi ăştia, adică există aşa ceva?
1. Aveţi un nume eşuat. Orice copil de grădiniţă era mai creativ ca voi.
2. 70% din versurile voastre sunt LALALA. Şi o gâscă poate cântă mai cu sens ca voi.
3. Gaşcă de imbecili. Îmi amintiţi de un musical eşuat pentru copchii de doişpe ani.

| vladdd16 explică:

Ma asteptam sa ma contraziceti

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lala band sunt praf.Cred ca ei canta ca sa nu adoarma.Cand joaca in pariu cu viata este ca si cum ar fi fost toti beti.

| Dragonfly6 a răspuns:

Ei "canta" ca sa scoata bani. si mie sincer nu-mi place deloc cum a evoluat muzica romaneasca in ultima vreme. si despre numele "trupei".....si copii de 9 ani sunt mai creativi, si asta pot sa dovedesc

| ovidiu8msn a răspuns:

Vai de capul meu, ce ai macelarit Limba Romana.

| Raynn a răspuns:

Eu cred ca lumea a uitat ce e muzica oricum.

| Andrada003 a răspuns:

Ia mai taceti naibii din gura! Lala band canta chiar foarte bine.Nu conteaza ca unele melodii sunt luate de la altii sau nu! Ei amintesc de cei din trecut foarte talentati doar.Si nu canta pentru bani, ci ca asta este pasiunea lor.Melodiile lor sunt chiar fff super.Si daca faceti asa mai bine pastrati naibii pentru voi! Sa nu imi zic prostii acum.

| vladdd16 explică (pentru Andrada003):

Da canta bine... cu microfoanele inchise jajaja si e clar ca nu fac asta pentru bani Protv nu le da niciun ban pentru tampenia aia de serial si la "concerte" intrarea e gratis nu?

| Andrada003 a răspuns (pentru vladdd16):

E clar ca tu nu stii chiar nimic.

| vladdd16 explică (pentru Andrada003):

E mai Bn sa incepi sa asculti muzica adevarata si o sa vezi cum o sa-ți schimbi părerea despre lalaband

| Andrada003 a răspuns:

Da asta ce-i muzica falsa?laughing Eu zic sa stergi topicul acesta fiindca este de tot rahatul.

| vladdd16 explică (pentru Andrada003):

Nici macar nu isi compun cantecele le "fura" asa ca mai taci

| Andrada003 a răspuns:

Nu vreau.Macar fac un lucru, amintesc de cei din trecut.Si canta chiar foarte bine.

| vladdd16 explică (pentru Andrada003):

Da dar sunt fete si baieti care fac coveruri si le posteaza pe youtube si nimeni nu le da importanta si ei merita aceeași succes sau mai mult decât uni care ies la tv si se prostesc

| Andrada003 a răspuns:

Nu e adevarat! Auzi nu vreau sa ma cert in direct.Nici macar nu ai dreptate.Si gta am pus punct. :p

| vladdd16 explică (pentru Andrada003):

Ba eu chiar cred ca am deptate si nu o sa ma faci tu sa imi schimb parerea.E o porcarie de serial cu niste adolescenti tampiti care nici nu stii daca sunt actori sau cantareti... mai bine zis nu sunt nici una nici alta

| Andrada003 a răspuns (pentru vladdd16):

Nu o sa ai dreptate tu niciodata.Si nu e o porcarie. Porcarie cred ca esti tu ca nici macar nu ai voce.

| vladdd16 explică (pentru Andrada003):

Dar tu ai voce? Eu nici nu vreau sa am voce ca nu ma ocup cu cantatul si nici nu vrea sa ma ocup in viitor si mai taci ca zici numai prosti

| vladdd16 explică (pentru Andrada003):

Si înainte de a vb prostii citește răspunsurile si o sa vezi ca nu sunt unica persoana care gândește așa

| Andrada003 a răspuns:

Da, am chiar o voce buna.Recunosc ceilalti au zis ca nu le place dar pe langa asta mai exista in afara de astia milioane de oameni.

| vladdd16 explică (pentru Andrada003):

Si dc milioanele aia de oameni nu au raspuns aici. Daca chiar le place lalaband trebuie sa ii apere nu?

| Andrada003 a răspuns:

Gandeste-te tu cati oameni sunt pe planeta aceasta...Cum naibi sa aiba toti cont pe TPU?laughing

| vladdd16 explică (pentru Andrada003):

Eu am zis ca la cine ii place lalaband trebuie sa ii apere dar eu vad numai comentarii in contra lor

| Andrada003 a răspuns:

Poate ca nu a mai vazut nimeni intrebarea fiindca este postata demult.:p

| vladdd16 explică (pentru Andrada003):

Poate, mai știi

| Andrada003 a răspuns:

Asa ca sa terminam discutia asta prosteasca. happy

| vladdd16 explică (pentru Andrada003):

Sa crezi tu ca am terminat discutia happy

| Andrada003 a răspuns:

Nu tu eu.laughing Ma rooog acum nu mai facem o alta cearta!laughing))) Ne impacam? rolling on the floor)

| vladdd16 explică (pentru Andrada003):

Ne impacam happy dar dacă mă mai contrazici ne certam iarasi happy

| Andrada003 a răspuns:

laughing))) stiu laughing)))

| loveanime059 a răspuns:

Mie sincer nu prea imi plac, adica numele e prea de gradinita, au si ei vreo 3 melodii si in rest cover-uri si nici nu canta toti ceea ce-mi displace foarte mult si oricum se vor despartii in curand deoarece sunt prea multi si banii trebuie sa se imparta la toti

| SweetieBeibby a răspuns:

Sa spun sincer, nu ii suport deloc avand in vedere nici cum canta, nici cum joaca in Pariu cu viata.Adica hai sa fim seriosi, poate aproape oricine sa se maimutareasca cantand o"melodie"care nu e melodie..Parerea mea asta e.happy

| Mustata_Alexandra_1994 a răspuns:

Daca nu va place postati direct anunt in ziar sa stie toata lumea