| anonimu123123 a întrebat:

Ce credeti despre LaLa Band din Pariu cu viata, va place cum canta?

11 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Nu-mi place nici LaLa Band si nici Pariu cu viata. In general nu-mi plac trupele care se lanseaza prin seriale si nici muzica facuta de dragul banilor, care nu transmite mesaje.

| CautNume a răspuns:

Niste penibili.Au distrus atatea melodii frumoase, iar "melodiile" lor originale sunt doar niste jeguri."va place cum canta? Ce? Aia nu reusesc sa cante.

Răspuns utilizator avertizat
| FadetoBlack a răspuns:

Nişte tâmpiţi idioţi care fac cover-uri de rahat, şi strică o melodie bună.

| ioanamaria56 a răspuns:

Mie imi plac la nebunie si ii urmaresc de fiecare data cand se da. Pe facebook ii am aproape pe toti membrii LaLa Band la prieteni.

| KristalPop a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi plac. Ar trebui exilati de pe Terra.

| RalucaPuca a răspuns:

Nu.

| StylesGeorgiii a răspuns:

Nu.

| Julyanne a răspuns:

Imi plac.Au avut noroc si acum fac ce le place.Canta.Poate unii cred ca o fac doar pentru bani, dar nu fac asta.