| manu01 a întrebat:

Credeti ca e adevarat?
" Lady Gaga, plină de sânge după concertul de Revelion"

http://www.ch-zone.com/......-t8887.htm

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

A fost ceva premeditat. Pentru a atrage atentia. A fost parte din spectacol.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

A făcut parte din show. A mai făcut show'ul ăsta şi la VMA mi se pare... oricum, genial!

| Ana_6509 a răspuns:

Acelasi show la avut si la MTV VMA.Totul face parte din scenariu, nici vorba de sange. Uita-te si convingete:
http://www.youtube.com/watch?v=xwwUxEECebI

| Kqzu97 a răspuns:

Ketchup

mira
| mira a răspuns:

Este adevarat, dar a fost vopsita.Scrie chiar in stirea pe care o recomanzi tu.

| Lora_6439 a răspuns:

A fost pictata special pentru concert straight face

| Raul a răspuns:

Mai nene gaga in colo gaga in coace da ce aveti domle cu asta? e cumva mai buna ca mj? am inteles e extravaganta da' voi(fanii) dati apa la moara...Angajez lunetist! salariu negociabil...

| kanajambe a răspuns:

Vrajeala, e pictata frumos:*

| DoDo a răspuns:

In video dat de ana se vede foarte foarte clar ca aia aveau masti la gura ceea ce inseamna ca a fost facuta nu avea cum sa pateasca asa ceva a facut asta ca sa-i socheze pe paparazzi de aia a facut asta pe melodia paparazzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Lady Gaga a incercat sa faca spectacol si a vrut ca poveste pusa de catre ea pe scena sa fie cat se poate de realawinking. dupa cum scrie si acolo:"Lady GaGa a mai aparut anul trecut, intr-un concert, cu sange artificial siroind pe corpul sau."si am vazut si eu acesta secventa, era chiar la melodia Paparazzi, daca nu ma insel.Lady Gaga este foarte extravaganta si originala(lucru pe care il apreciez la ea), dar mi se pare ca uneori exagereaza cu extravaganta si cu tinutele indecente(uneori) si cu gesturi indecente(tot uneori)winking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raul, imi place Lady Gaga(cum canta), dar as renunta oricand la ea pentru MJwinking. Cum sa fie Lady Gaga mai buna decat regele poplaughing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA.se pare ca lady gaga a fost plina de sange din cauza ca un om a sarit la ea sa o bata, iar el a lovit-o la buric si la cap ceea ce a afectato si este in coma la SPITAL!
Sa nu moara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ziceti ca a batut-ocineva atunci de ce a aparut asa pe scena? Trebuia mai intai sa se stearga eu nu cred ca a batut-ocineva e artificial sangele se vede dupa culoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady gaga a mai avut un concert la fel anul trecut dar se pare ca de data asta este adevarat! se pare ca vedete pop a suferit un accident grav si ei bine pe gat avea o rana grava si deschisa.anul trecut a ffost sange fals dar acum, se pare ca vedeta pop lady gaga nu a mai fost pacaleaala a fost adevarat http://www.rimel.ro/2009/09/lady-gaga-plina-de-sange-la-mtv-vma-2009.html aici in videoclip la un cocert a inceput sa tipe uita-tiva ca sangele nu-i arificial de data asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai este unul dar se pare ca ala cbhiar s-a intamplat lesinase in culise si ajunsese in coma dupa concert a fost dusa la spital