| MissClaudia2000 a întrebat:

Credeti ca Justin Bieber va veni in Romania? Am auzit ca vine si Miley Cyrus... E adevarat? Sunt nerabdatoare sa aud parerea voastra...

Răspuns Câştigător
| xjustfearless a răspuns:

Sorin Oprescu vrea sa o aduca pe Miley Cyrus la inaugurarea Stadionului National `Lia Manoliu`. Deci s-ar putea sa vina dar a spus ca s-ar putea sa o aduca pe Lady Gaga.
Justin nu vine in Romania. Lista de tari in care Justin trebuie sa concerteze s-a incheiat, si Romania nu e printre tari.

8 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Justin vine la primavara da despre maili nu stiu nimic scuze

| iulia96 a răspuns:

Nu vin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus vine sigur si stiu si de lady gaga ca vine dar de justin bieber nu stiu nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da vin! jb vine si o sa fie suuper concertul o sa fie multe chesti si o sa porti ocheleri 3D si etc. citeste pe net vine pe 23 august 2011 am deja vilet bye bye

| smarana a răspuns:

Justin vine in primavara

| tamara_7733 a răspuns:

Justin bieber vine pe 23 august 2011...stiu din surse sigure...

| tamara_7733 a răspuns:

Justin vine pe 23 august 2011

| TuDoR1994 a răspuns:

Justin Bieber s-ar putea sa vina in Romania...la stiri a spus ca o sa vina sa imbratiseze orfani dar nu stiu daca o sa concerteze