| iHeartKpop a întrebat:

Cu ce medie pot intra la Liceul Dinu Lipati sau Liceul George Enescu?
Sunt in clasa a VI-a si media mea pe cls a V-a e 9, 40 si pe semestrul 1 in clasa a VI-a e 9, 20.
Trebuie sa dau niste teste inainte? Daca da, ce trebuie sa fac?
Vreau sa intru la Muzica si sa cant kpop (korean pop). As vrea sa invat si sa cant la chitara dar mai intai trebuie sa imi cumpar o chitara.
Pleaaseeee heeeelp! Daca raspundeti (raspuns cat de cat folositor) promit ca va raspund la 2 dintre intrebari la fiecare!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă amenințarea!
Caută tu cel mai bine pe www.edu.ro toate informațiile necesare ție!
Succes.
Pa, pa.