| anutzaEu a întrebat:

happy Sunt clasa a 7-a si vreau sa intru in liceul Dinu Lipatti, sunt la canto si la chitara dar care e media cu care ar trebui sa intru? si ce proba se da? cantat si mai ce? happy MULTUMESC! :*

funda! :*

Răspuns Câştigător
| Lindoro a răspuns:

Pai daca te duci la canto dai examen la canto si la chitara la fel.Banuiesc ca trebuie sa dai examen si la teorie.Media cred ca se calculeaza in functie de ceilalti si de cate locuri sunt displonibile sau de ce pile, cadouri, spagi dispune fiecare.Nu uita ca liceul acela este un fel de rai al manelistilor!