| MihaiN1 a întrebat:

Cu ce program imi recomandati sa ascult muzica din PC?

Funda!

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Winamp

| Addicted a răspuns:

Winamp sau iTunes.

| lunarwolf a răspuns:

Eu ascult in iTunes de cand mi-am luat iPhone. happy

Si n-am avut niciodata probleme cu el.
Ma rog,e putintel mai complicat,dar cred ca te descurci.

Dupa ce downloadezi muzica,trebuie sa o pui intr-un folder si sa nu o mai muti de-acolo, ca altfel nu iti gaseste iTunes melodiile si nu ti le poate reda. Deci, le lasi in folderul ala si dai pe fiecare melodie Open with -> iTunes. Ma rog...nu e complicat, dupa cum ai vazut. happy

Bafta multa!happy

| ZuzZzulina a răspuns:

Aimp 2 este cel mai bun happy

| NotoriusBIG a răspuns:

Aimp 2, deoarece consuma putine resurse din pc.

| BeatriceLoveSkrillex a răspuns:

Winamp...bs player dar asta e mai mult de filme, vlc, windows media player...

| jack993 a răspuns:

Cu winampu. nu il bate absolut nici un program si daca nu iti place design`ul acestuia il poti schimba cu sute de skin`uri big grin

| KikiNomsZombies a răspuns:

Winamp e preferatul meu.