| Eliza4u a întrebat:

Cu cine tineti de la Xfactor?
a. Ioana Anuta
b. Natalia Selegean
c. Tudor Turcu

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Sper ca Tudor Turcu va castiga.E singurul ce a mai ramas si chiar are talent, dupa ce Tudor Todut si Raduly Botond au fost eliminati.Sau si Ioana Anuta are o voce buna, dar nu sa castige.

| Konata a răspuns:

Tudor Turcu :X.

| Nolkyz a răspuns:

Tudor Turcu

| FadetoBlack a răspuns:

Tudor, el merită.

| Scriitoarea a răspuns:

Ioana...sper sa castige!

| Kasia a răspuns:

Tudor Turcuuuuuuu\m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioana Anuta

| HellGirl666 a răspuns:

Tudor Turcu ☺.

| FashionQueen a răspuns:

C. Tudor Turcu

| Ðeea a răspuns:

Eu tin cu Ioana Anuta, dar cred ca va castiga Tudor Turcu pentru ca anul trecut a castigat catergoria sub 20 de ani, deci nu cred ca va castiga din nou aceasta categorie. Natalia Selegean a fost de doua ori la duel, deci nu e prea votata.