| alexcyrus a întrebat:

Cu pot sa micsorez o melodie sa aiba mai putin mega?

5 răspunsuri:
| dantedante a răspuns:

Foarte simplu cu nero
nero - audio - edit audio
si iti salvezi piesa la ce bitrate doresti
dar daca salvezi mai jos de 128 ai pierdut calitatea sunetului
succes

| foxi a răspuns:

Depinde la ce iti foloseste dupa micsorare! poti s-o arhivezi spre exemplu cu winrar, sau sa o tai cu un program specific!

| KULLER a răspuns:

Cine doreste sa afle log si parola cuiva la odnoklassniki sa se adreseze la skype: CULERWYCK

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe programe care micsoreaza marimea ca spatiu ocupat. Unul care il folosesc eu este switch converter.Scrie pe google download switch converter. E simplu de folosit dar cu orice program ai micsora o sa se piarda din claritate. A si la encoder options sa pui 64.

| laurika_3432 a răspuns:

Daca te referi la o melodie care vrei sa o bagi pe telefon exista programe d micsorat melodii pentru telefon...big grin