| alexcyrus a întrebat:

Cum pot sa micsorez un fisier video sa aiba mai putini mega

6 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Folosesti un programel cum ar fi Total Video Converter in care il convertesti la o calitate mai mica. (kbps)

| mirceas a răspuns:

Arhiveazal daca la spatiu te referi

| mirceas a răspuns:

Pai, arhiveaza fisierul si vei avea mai putini mb ca spatiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il arhivezi cu winrarbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VirtualDub pentru avi pentru. mpeg VirtualDubM si cu bani Ultra MP4 Video Converter Ultra iPhone Video Converter nu te gandi ca sunt pentru iphone si mp4 evident ca poti converti avi to mpeg dar nu se specifica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mil micsireaza da dimensiune wonraru eu am un cs de 272 mb si vreau sa-l fac de 200 mb va rog ma puteti ajuta.
daca il fac la rar sau daca il fac la zip care micsoreaza ma mult