| vladut_1216 a întrebat:

Cu vii se par melodiile Vanessei Hudgens?

Răspuns Câştigător
| JustLauren a răspuns:

Este cea mai tare cantareata si actrita...si aspectul fizic-minunat are o silueta de invidiat la fel ca parul

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Unele sunt dragute dar unele nu prea...Canta binisor.Parerea mea.

| Silvia a răspuns:

Sunt dragute, dar tie nu cred ca iti plac melodiile ei, iti place de ealaughing).

| fluturas a răspuns:

Sunt unele frumoase dar in general nu prea imi plac:p kiss

| xD101 a răspuns:

Sunt frumoase unele melodii ale ei...Says Ok, I gotta go my own way, Last night si altele...

Răspuns utilizator avertizat
| YLLL a răspuns:

Toate sunt frumoase dar asta imi place cel mai mult:X
http://www.youtube.com/watch?v=ZTGBIiLatN0&feature=fvst

| Haydee a răspuns:

big grin sad...nu pot sa iti dau o parere, nu am ascultat melodiile ei, dar imi place de ea ca persoana.Se implica in campanii umanitare si pe deasupra are un aspect fizic placutlaughing)
Dar ma rog, e o persoana ca oricare alta...

| dizzyizzy a răspuns:

Naspa. Numai "Say Ok" creca e mai draguta restul` pauzathinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E forte frumoasa :d (ma refer la aspect;;; fizic :d)) da` melodiile nu imi prea plc` :d

| Angel of darkness a răspuns:

Unele sunt dragute dar unele nu prea. Mie imi place Say ok