| emma8746 a întrebat:

Azi "gugaluiam " si am dat de poza asta a vanessei hudgens si mi-a placut la nebunie cum e imbracata. dar nu stiu, daca ies asa pe strada nu zice lumea ca nu am haine?:Dhttp://meangirlsempire.blogspot.com/......dgens.html asta e poza

8 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

E draguta tinuta, dar ce iti pasa tie ce zice lumea? Te imbraci cum vrei, cu ce vrei, lumea poata sa zica oriceoh go on.Nu stiu de ce multor persoane le e frica sa se imbrace cu ce vor, doar pentru ca lumea va rade/sau va zice ca nu are haine.

| TeooTeo a răspuns:

Eu una zic ca este o tinuta decenta love struck

| foreverANDaDAY a răspuns:

Imi place mult tinute e super ok.
De ce sa nu poti sa iesi cu ea pe steada? Adica se poarta dovada ca si Vanessa o poarta!

| redrosegirl a răspuns:

Imi place foarte mult tinutalove struck

| dublud a răspuns:

Mai stii ce zice lumea?
Si eu am ceva in genu asta, dar acum, iarna.:-s poate mai tarziu!
Oricum tinuta e draguta^^
Oamenii sa isi vada de treaba lor, care e problema lor totusi. smug Tinuta e super cute. b-)

| Amyyyyyyy a răspuns:

Hello tinuta e super si foarte sexy si in trend si nu mai te lua dupa ce zice lumea draga mea important ca uh sa te zimti bine in pielea ta...winking

| bella_8472 a răspuns:

Eu zic ca nu. Arata super fain! Chiar poti sa esi asa pe strada. E la moda si toata lumea si-ar intoarce capu dupa tine (in special baietii)

| Stf012 a răspuns:

Nu trebuie sa apleci urechea la tot ce spune lumea!
Traiesteti viata dupa bunul plac!
Ps Draguta tinuta!big grin