| Ambassaderåd a întrebat:

Cui ai place muzica trance, sa-mi de-a niste melodii big grin? plec la drum mare si am nevoie de inspiratie happy tongue?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Ambassaderåd explică:

Zuzeta- foarte bun playlist happy. si inca ceva, muzica trance never nu-i veche happy... e intotdeauna foarte buna, alte genuri da; ex: maneaua, pop, hip-hop, rap tongue. mc de playlist

| d33a a răspuns:

Armin van buuren - This world is watching me, Never say never,
Broken night, Going wrong, Gaia tuvan

Benni Benassi - Satisfaction, California dreaming, Trebles trebles