| LexyLaModa a întrebat:

Cui ii plac melodiile de stilul rock?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"Melodiile de stilul rock"?
Mai degrabă "melodiile rock" sau "melodiile în stilul rock".

Îmi plac, dar nu toate melodiile rock, ci doar cele (care mi se par) bune, LexyLaModa.

| thegatekeeper a răspuns:

Ascult anumite genuri de rock, in mare parte gothic (trupe: The Bolshoi, The Cure, Bauhaus, The Sisters of Mercy, Cinema Strange, Joy Division etc.) si aternativ (Sixx AM, Alternosfera, HIM, AFI etc.).

| MateiSebastian a răspuns:

Celor care le ascultă...
Mie.

Rock clasic, hard rock, rock mătuşă, etc.

| KaSS a răspuns:

Si mie imi place rock-ul cel mai mult ascult Truda.

| RockOrNothin a răspuns:

Da.
Dar nu cel modern (trupe noi) sau cu femei ca și cântăreți (înafară de Nightwish).