| kevin1399 a întrebat:

Cui ii place cum canta marina voica? Cine imi spune 3 melodii cantate de ea primeste

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Imi plac unele melodii. Aici: http://cauta.trilulilu.ro/muzica/marina%20voica gasesti mai multe. Auditie placuta si numai bine!

| EUSIATIT a răspuns:

Da imi place /este o cintareata super. este adevarat ca eu am crescut cu cintecele ei pentru ca,,, am o virsta, dar sa nu uitam ca sunt o sumedenie de cintareti pe care tineretul nu i ascuilta sau nu l e place muzica lor dar eu ti as recomanda si pe Margareta Pislaru.similea. constantinescu. andreescu si mai sunt. Cauta ca vei gasi muzica lor [veche] dar de calitate. voci adevarate. nu simulari pe calculator[te rog crede-ma si daca vrei asculata le si mi vei spune daca am dreptate eventual intreaba ti parintii, ok pa pa