| anonim_4396 a întrebat:

Cui ii place Linkin Park =p~? [[eu una adoooooor trupa asta love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck!] =p~

Răspuns Câştigător
| Insanity a răspuns:

Miee :X Deci ii ador! Formatia mea preferata! Si nu pot spune ca am cateva melodii care imi plac, pentru ca toate sunt superbe:X
Si in legatura cu noul album, nu mai ziceti ca, mai nou, LP nu mai este "acea veche trupa rock" si ca nu mai sunt asa cum erau, chiar ei su spus ca risca mult cu melodiile de pe noul album, iar fanii o sa zica lucruri de genul : "Nu mai e ca inainte, dar imi place mult! "
Au avut dreptate asa mi s-a intamplat si mielaughing
Ii ador pur si simplu:X
Sper sa dea si ei un concert in Romania, ar fi de neuitathappy

4 răspunsuri:
| aиdяaaa●• a răspuns:

Si mie imi placelaughingTrebuie sa recunoastem ca au melodii bunewinking

| madalinaaa89 a răspuns:

Mie mie mie:Xlaughing) intr-adevar, au avut melodii absolut geniale:X toata discografia lor este absolut perfecta, pana la un anumit moment...parca nu mai scot melodii specifice LPsad
Dovada: ''the catalyst''...ascult melodia asta non stop ce-i drept, dar parca lipseste cevasad

oricum, Linkin Park ramane Linkin Parklaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Linkin Park sunt prea comercialistraight face.

| Zimbabwe a răspuns:

Cui nu-i placelaughing...happy