| FineBroAndy a întrebat:

Cui ii place melodia lui Sterling Knight: StarStruck?

Răspuns Câştigător
| ellenutzza a răspuns:

E chiar super melodia aia... da si mai super e sterling knight:XX :XX

daca vrei sa o downloadezi uite un link:
http://www.mediafire.com/? j22mak2ygnw
zbye!

154 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place, dar, s-a schimbat extrem de mult, nu mai e baiatul ala bun, frumos care era inainte, stiu ca este adult, dar, totusi are numai douazeci si ceva de ani, nu, deci practic tot un copil este si imi placea cum era inainte nu, golanul asta de acum care canta numai pentru bani, el, inainte canta ca ii placea melodia, melodia este ca un fel de a te bucura de ceva dar el, nu mai stie sa o aprecieze cum o aprecia mai demult...Ma cheama Bogos Bianca, sunt din GALATI, judetul GALATI.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am id lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa... e foarte tare o ascult in fiecare zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place la nebunie melodia Si de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult si melodia dar si STERLING KNIGHT e foarte frumos.Ilove you, Sterling Knight!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie serbi e cia mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ador StarStruck si pe Sterling Knight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place StarStruck adica melodia lui Sterling Knigh

| dn17b a răspuns:

Are 21 de ani. Si melodia nu e asa frumoasa, filmul mi s-a parut ingenios tonguehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii super melodia si mai ales el nu se compara aproape cu nimeni ii un cantaret si un actor foarte bun si ii foarte frumos Y LOVE YOU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 21 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La toti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie dar sa nu ceri nici odata idul sunt doar vedete infumurate nu vb cu fanni. Fanii sunt pentru a le face lor publicitate bani si altele.credema am trecut prin astasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e e super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai mult ca superba ie fabuloasa si el e si mai frumos il iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tare! super cui nu ii place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie sun tari dar imi place si de brandel mikel smit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie e cel mai tare film care exista si pe planeta nu sunt inebunita dupa sterlling dar e un actor bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place melodia. e super melodia aia la fel ca sterling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esteeee misto melo aia dar nu este mai frumoasa ca el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chiar frumoasa, trebuie ascutata, si cui nu ii place sigur nu are gusturi bune la muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie... iar sterling knight e dragut:*:*:**:*: e super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antal andrada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt alexandra si sunt innebunita dupa sterling knightbig grin il iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place la nebuni e cea mai tare melodie din haliud

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super