| FineBroAndy a întrebat:

Cui ii place melodia lui Sterling Knight: StarStruck?

Răspuns Câştigător
| ellenutzza a răspuns:

E chiar super melodia aia... da si mai super e sterling knight:XX :XX

daca vrei sa o downloadezi uite un link:
http://www.mediafire.com/? j22mak2ygnw
zbye!

154 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place melodia deoarece ma impresioneaza cine o canta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie e foarte tare melodia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place si sunt ipersonator si am vocea ca el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Be free

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama sorling ie tare misto si frumos
muzica ie belea iel ie bele
si il iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu sunt Alexandra am 15 ani si imi palc toate cantecele lui si rolurile pe care le joaca cu atata atenti, e de ne gresit ca, Sterling Knight emai tare decat Zack Efron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia este foarte tare! iar sterling knight o canta foarte bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tare am ascultat-o si e super tare si el e super tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda e super piesa dar si mai super e cine o canta... te pop si fa mai multe de genu asta ca o sa ai mare succes cu ele... aaaa si iubitul meu seamana leit cu tine primedata am crezut ca erai tu atat doar ca el e mai inalathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lui mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place e foarte dragut sterling night e frumos si dragut foarte frumos :*:*hee hee :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place sunt fana lui sterling knight ma cheama donia si sunt din galati Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello to all the fans I saw your site and mother are interested in Sterling Knight go way for those who did will come in Romania Sami secretly organize the next song... I trust you not to say that the yes no? Pope ok way we the English translator in Romanian ok ByeBye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place si melodia si faptul ca sterling nu are atatea fite ca bieber cu toate ca bieber e mai mic ca sterling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeeeeeee super o iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeeeeeeeeeee dragutaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place melodia dar mai mult sterling knight. Il idolatrizez. As vrea doar sa-l vad in romani. Imi place filmul star struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie eu sunt iubita lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie. tu ce parere ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super frumos sterling knight! si melodia e frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tutueror

| Anelisse a răspuns:

Nu numai ca melodia e de foarte buna calitate... dar si el este f dragut

| CorinePurple a răspuns:

Dragutzabatting eyelashes

| dn17b a răspuns:

Are 21 de ani. Si melodia nu e asa frumoasa, filmul mi s-a parut ingenios tonguehappy

| isabela_5856 a răspuns:

Mie imi place starstruck dar si Sterling Knigh e dragut

| isabela_5856 a răspuns:

Mie imi place StarStruck si Sterling Knight e dragut