| คภ๔гєฬ a întrebat:

Cui ii place melodia? sore- din pariu cu viata >? cel mai convingator raspuns primeste FUNDA

Răspuns Câştigător
| Mia999 a răspuns:

Ce melodie? In general imi plac toate melodiile sau cover-urile care le face(interpreteaza) Sore... Imi place mult cover-ul (Mad about you) ii pune in evidenta timbrul vocal si arata ca poate sa urce foarte sus cu voceaa, Sore-Love is music si aceasta e frumoasa doar ca videoclipul lasa de dorit,,,,,,,, Sore e super! Are pofta de viata! Video-clipul: dovada clara ca o piesa poate fi adorata chiar daca nu are fete aproape goale sau etc