| LoveYouR a întrebat:

Cui ii place :X:X JUSTIN BIEBER love strucklove struck? nu'i asa ca e super? ce melodii va plac? mie bigger, that should be me, common, de fapt nu exista melodie care sa nu imi placa de a lui si. b... da...

Răspuns Câştigător
| ALice_4674 a răspuns:

Daaaa sunt un mare BELIEBER! Si mel mele pref sunt:
-bigger
-that shoul be me
-baby
-stuck in the moment
-pray
funda?

13 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Lol. Cat am ras.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mie imi plac toate melodiile lui love strucklove strucklove struck!
Chiar acum ascult toate melodiile de la JustinBieberVEVO de pe Yotube.

| Sconcsiş a răspuns:

|-)

Monstru

| HinnaBunneh a răspuns:

Mie mi se pare ok happy mel i'll never let you go e misto :*:*:**:*: si never say never. anyway toate sunt marfa dar astea imi plac cel mai mult happy

| Jadis a răspuns:

Mie nu imi place justin biber... iackkkkkkkkksssss si urasc si toate fete care il plac. Frateeeee cum sa iti placa de el? Du-te de aici ca nai gusturi. Uite aici sa te fac sa te simti oribil:

http://www.youtube.com/watch?v=3weJl2fakDo

http://www.youtube.com/watch?v=HUfweRZotqg&feature=related

muahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| Jadis a răspuns:

@cristi de ce mi-ar fi ciuda pe el din moment ce nu imi place? Iti merg un pic neuronii?

| MyWorld a răspuns:

Nobody's like him :X:X:X. Yubesc orice melodie de-a lui. Si nu imi pasa ce cred altii despre mine

| theprettyreckeless a răspuns:

Pe mine personal ma enerveaza copilul ala, fara suparare.
imi plac 2 melodii totusi... never say never. baby.

| NoName_5366 a răspuns:

Si mei imi place, mai ales ennie minnie. e super love struck... dai funda pleasee?big grin ...am nevoie mare :*

| Cristi_3697 a răspuns:

Mai eu nu sunt fan bieber dar nici nu imi displace cum sunt altii baieti,...laughing doamne ce oameni prosti! cum sa spui ca il urasti si urasti toate fetele care il plac! pai de ce ma? ti-e ciudata ca e el frumos si ca are o voce adevarata? prosti.

| alexa21_7276 a răspuns:

Sincer mi-e imi place justin si imi plac toate melodiile lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma piss pe el sa mi sug. a pl. a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.chestiijb.webs.com