| meota a întrebat:

Cum aflu daca am voce?

Răspuns Câştigător
| Georgienutza69 a răspuns:

Du-te la piata sau undeva in oras si incepe sa canti. Daca se aduna oameni langa tine, te aplaunda si te lauda inseamna ca ai voce, sau intreabati rudele, parintii si daca iti spun ca ai voce du-te la un studio sau inregistreaza-te singur cantand si apoi te bagi pe youtube. Daca ai multe vizionari si like-uri inseamna ca ai voce.
Funditaa?:*
Apropo baftahappy

2 răspunsuri:
| petrescuionut a răspuns:

Degeaba ai voce asa vocea se aude la microfon sa incerci acolo happy tu daca canti fara microfon si astea bine ia sa canti la microfon atunci se vede asa nu sti ce voce aiwinking

| Ciorcill65 a răspuns:

Incearca sa vorbesti si daca auzi ceva, inseamna ca ai voce.