| nobody_4178 a întrebat:

Vreau sa aflu daca am voce sa cant....cum fac?big grin

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O proba la Palatul Pionierilor in Bucuresti sau la orice concurs muzical, sau cineva care are o casa de discuri sau chiar profesoara de muzica de la tine din scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e usor.big grin iate dupa un cantec si daca nimeresti in impreuna cu cantecul la aceeasi nota e bine.cum sa afli daca ai nimerit? usor stai pe o nota mai mult timp si compar-owinking cred ca te va ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o voce buna particip la concerte i-au locul 1 (nu ma laud) sigur trebuie sa ti-o testezi si tuwinking poti avea mari sansehee hee bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. as vrea sa cant si sa vad daca am vocie va rog sa ma ajutati sa ma cantactati la adresa de mess andreea. piftot va astept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am scris un cantec super si am o nvoce de notra 10 dar n-am cui sa cant cantecul as vrea sa dau un cocert dar nimeni n-ar veni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o voce super eu am participat la atatea cocerte stiu sa cant la chitara la pian la vioara cand am dat primul meu cocert si am aflat ca am voce dar nimeni nu m-a chemat sa cant ajutati-ma va rog

| MonyTomlinson a răspuns:

Te inregistrezi cu un telefon si dupa asculti si vezi daca ai voce sau nu!
Funda? laughing)

| damian_3427 a răspuns:

Inregistreazate cantand o melodie si bagate pe. youtube. ca de acolo au fost gasiti multi cantareti cum ar fi "justin bieber"

| Popa_Marian_1986 a răspuns:

Manumesc Laura am 18 ani si imi doresc sa cant alaturi de Nicolae Guta si asvrea sa fiu ajutata de cine va va multumesc.